Tiny Tower

Tiny Tower 3.0.1

Zabawa w budowanie pikselowego wieżowca

Zalety

  • Ciekawa grafika
  • Wciąga
  • Trudno się oderwać

Wady

  • Dżwięki z czasem denerwują
  • Wymaga poświęcenia sporo czasu
  • Trudno się oderwać

Bardzo dobry
8

Tiny Tower to darmowa gra na iPhone i iPad, w której musimy rozwijać nasz wieżowiec, Budujemy kolejne piętra, przeznaczając je na apartamenty mieszkalne lub różnego rodzaju biznesy i zarabiamy pieniądze na ekspansję. Tiny Tower to takie Tamagochi nowej ery, gdzie zamiast karmić zwierzaka, uzupełniamy zapasy w sklepach i budujemy nowe piętra.

Zasady Tiny Tower są proste. Każde zbudowane piętro możemy przeznaczyć na apartamenty lub konkretny sektor biznesowy: sprzedaż, usługi, rozrywkę itd. Aby nasz biznes działał, wymagani są pracownicy, zatem należy umiejętnie dobierać proporcję pięter mieszkalnych i usługowych. Każde piętro może zatrudniać trzy osoby i oferować trzy produkty. Naszym zadaniem jest uzupełnianie zapasów i wystawianie na sprzedaż poszczególnych produktów.

Teoretycznie Tiny Tower jest strategią ekonomiczną, ale tak naprawdę to nasze powodzenie zależy od tego jak często będziemy do gry wracać, aby uzupełnić zapasy i wznowić sprzedaż. Każda czynność ma określony czas trwania i po zakończeniu wymaga naszej akcji. W związku z tym, ważne jest by spędzać w Tiny Tower jak najwięcej czasu lub jak najczęściej do gry wracać.

System gry zastosowany w Tiny Tower bardzo wciąga. Nawet jeśli nasz budynek jest już bardzo wysoki i kolejne piętra buduje się coraz rzadziej, to i tak nie można się powstrzymać od powracania do gry. Dodatkowo możemy rywalizować z naszymi znajomymi, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę. Niemałą w tym zasługę ma także klimatyczna, pikselowa grafika. Wprowadza ona ciekawy klimat retro. Dźwięki po pewnym czasie stają się irytujące, ale przecież można je wyłączyć

Tiny Tower to bardzo ciekawa i wciągająca gra. Nawet jak już nam się znudzi to i tak trudno się od niej oderwać. Pobierz Tiny Tower i stwórz swój własny wieżowiec.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Iphone

Więcej
Tiny Tower

Download

Tiny Tower 3.0.1

Opinie użytkowników o Tiny Tower